top of page
dusan_jakodoma_talkshow_logo_verze_2.čtv

PROGRAM TALK SHOW září 2019

  • Facebook
zora.jpg

jedním z cílů Talkshow je upozornit na neziskovou organizaci Stéblo a Zakoupením jejích výrobků na talkshow ji podpoříte. Petr Cihelka, který je členem organizačního teamu TALKSHOW JAKODOMA, je klientem Stébla .

talk show Září 2019 

​termín: čtvrtek  26. 9. 2019

19:30 -22hod talkshow prokládané písničkami

cena na místě 150,- Kč

předprodej Online na Goout.cz 100,- kč

na akci bude probíhat prodej výrobků neziskové organizace Stéblo.

vstupenky online budou k dispozici min měsíc před pořadem nebo na místě.

hosté:

Zora Jandová

Zora Jandová (* 6. září 1958 Praha) je česká sportovkynětextařkaskladatelkamoderátorkaherečka a zpěvačkamanželka hudebního skladatele Zdenka Merty. Žije v Mníšku pod Brdy.[1] Je cvičitelkou a českou reprezentantku v čínském bojovém umění tchaj-ťi – v roce 2002 skončila v tomto sportu na mistrovství světa sedmnáctá jako nejlepší Evropanka.[2]

Ještě během svých středoškolských studií na gymnáziu a posléze na DAMU pohostinsky vystupovala v Divadle Semafor a v Poetické vinárně Viola. Po ukončení školy herecky debutovala na scéně pražského Národního divadla coby Ofelie v Shakespearově dramatu Hamlet. Sólistkou činohry ND byla od srpna 1982 do července 1985.

Kromě toho se jedná o muzikálovou a popovou zpěvačku, spolupracuje především se svým manželem hudebním skladatelem Zdenkem Mertou, v jehož muzikálových inscenacích vystupuje, mimo jiné, také na scéně Městského divadla v Brně.

Moderovala televizní pořady Tykadlo (ČT) a Miláčci (TV Prima), na Českém rozhlase 2 – Praha uvádí pořad Noční Mikrofórum. 2. května 2012 Český rozhlas oznámil, že Zora Jandová bude od 1. června 2012 vedoucí Tvůrčí skupiny pro děti a mládež s odpovědností za reformu rozhlasové nabídky pro tuto cílovou skupinu.

Po roce 1989 se objevilo podezření, že byla za minulého režimu spolupracovnicí StB, která na ni vedla dva svazky. Spolupráci však nepodepsala a v neskartovaném svazku při natáčení televizního pořadu 13. komnata zjistila, že StB po třetí schůzce pokusy o kontakt sama ukončila.

zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Zora_Jandov%C3%A1

zora.jpg

Pavel Foltán

Je právník a písničkář z Brna, se kterým jsem se setkal v roce 1989 a životně mne posunul. od té doby uteklo sposta  vody a tak se dozvíme co se v životě pavla událo.

pavel-foltan.png

Kapela JAKODOMA

JIž tradičně zábavná partička

Humor, romantika, dobrá nálada a kvalitní hudba - na to vás partička JAKODOMA rozhodně naláká.

Kapela vznikla v létě 2017 a navázala na úspěchy původní Dušanovy kapely JAKODOMA  a Dynamis. V aktuální sestavě se Jakodoma  účastnila 2x soutěže notování ( leden 2018 a listopad 2018) a pokaždé v soutěži zvítězila.

 

 

DSC_7366.jpg
IMG_7347.jpg

Mediální partneři:

prazsky-zpravodaj-logo-modre-300x141.png
Country-Radio-Logo-Univerzal-8.png
bottom of page