top of page

co o nás řekli a napsali?

jakodoma

101189847_2986747214752647_4174747557907398656_n (1).jpg

festival

Veleňský čumprdlík - festiválek

V září 2019 u nás na soukromém festiválku zahrála kapela JAKODOMA.

Je to skvělá parta a jejich texty i hudba potěší, pobaví a i přivedou k zamyšlení. Byli jsme rádi, že přijali naše pozvání a na festiválku v našem klubíku zahráli.

Moc se všem líbili a jestli někdo váhá, jestli je někam pozvat, tak určitě ANO.

Laďka Budilová

Dopis Dušanovi

IMG_9621.JPG

Denní stacionář

pečovatelky a klientky z Denního stacionáře Praha 7

Děkujeme za včerejší dopoledne plné nádherné hudby a zpěvu, které
všechny pohladilo po duši. Naše klientky se odpoledne ptaly zda přijdete
a doufají, že to bude brzo.
pečovatelky a klientky z Denního stacionáře Praha 7

CO ŘÍKÁ O DUŠANOVI: 

otevřené Hands

Eva Kovaříková

Eva Kovaříková - manager programu Den všech, Žireč u Dvora Králové - září 2018

Setkání s Dušanem je jedna velká radost. Jeho moderování nesmírně pozvedlo naši (už tak skvělou :-)) akci - je milý, vtipný, pohotový, nerozhází ho žádná nečekaná změna v programu a báječně se s ním spolupracuje - prostě profík. Už se těšíme na další akce s ním!

CO ŘÍKÁ O DUŠANOVI: 

Jan Smrčka

Jan Smrčka | populární Pilot ve společnosti Balonklub Karlštejn - účastník Dušanova kurzu květen 2018

Dušan ze sebe dává energii a radost. Setkání s ním je milé a je jedno, jestli jej vidíte na podiu nebo s ním jen tak klábosíte.

Takovýchhle lidí víc.

CO ŘÍKÁ O DUŠANOVI: 

Luboš Stráník

Luboš Stráník | Kapelník známé kapely Stráníci listopad 2017

Dušan Bitala – Dušan je tu JAKODOMA

Zvláštní alias, zvláštního písničkáře.

Jelikož se známe osobně od poloviny devadesátých let minulého století, vím s čím, tehdy ještě s kapelou, začínal. Dnes v tom samém pokračuje a jak to tak bývá, když se frontmen a skladatel kapely dá na písničkaření, dokáže si polepšit anebo se totálně zahrabat. V Dušanovo případě bych to viděl na tu první možnost, protože nic kolem nerozptyluje jeho sdělení posluchačům, mohou si v klidu, jen za doprovodu Dušanovy kytary vychutnat text i osobitý humor. Hurá.

CO ŘÍKÁ O DUŠANOVI: 

dušan vainer

jmenovec - dušan vainer | Kapelník legendárního tria Šantré a aktuální kapely madam v triku  říjen 2017

pokud někde v klubu narazíte na usměvavého chlapíka s kytarou, s jedinečným darem komunikace může to docela klidně být Dušan je tu JAKODOMA. Proklikáte-li se na Youtube k videím, které vás zavedou na místa, která stojí za návštěvu a o kterých jste možná vůbec neměli tušení, pravděpodobně je jejich autorem DUŠAN je tu JAKODOMA. Jestliže si pustíte záznam soutěže Česko Slovensko má talent, pravděpodobně vám neunikne Dušanova píseň Popelář, kterou to řekl tak nějak za nás za všechny.

Ale hlavně - rozhodnete-li se se s Dušanem potkat osobně na některém z jeho recitálů, které jsou spíše příjemnými setkáními než opravdickými koncerty, budete "jakodoma" i vy.

CO ŘÍKÁ

O jakodoma

klient- Tomáš dubský | Poslanec a starosta obce Možděnici (okres Chrudim) září 2017

Tomáš dubský

"Jakou napsat recenzi na kapelu jakodoma, která  nám odehrála narozeniny?

Že vše bylo super. Muzika byla skvělá a všichni se výborně bavili. Perfektní byla i možnost částečně připravit program na přání. Vše bylo tak akorát, kdo chtěl tancovat tak tancoval, kdo chtěl poslouchat tak poslouchal a byl i čas na příjemné povídání.

Navíc Dušan dokáže  vtáhnout publikum do hry a všichni se můžou přímo podílet na programu. Takže za mě (a jak jsem slyšel tak rozhodně nejenom za mě) 100%. DOPORUČUJI."

CO ŘÍKÁ

O jakodoma : 

KAREL VIDIMSKÝ CIMBURA- Organizátor, moderátor a publicista, dramaturg hostí Notování - září 2017

KAREL VIDIMSKÝ

CIMBURA

Těsně před startem LEDNOVÉHO KOLA SOUTĚŽE NOTOVÁNÍ  dal Dušan kapele název svojí dávno zaniklé skupiny Jakodoma, čímž udělal tečku za bouřlivým personálním vývojem, jenž jeho tlupou zmítal do posledních dnů před vystoupením. Proto byl její soutěžní playlist postaven na Dušanových nejjednodušších a, žel, i nejznámějších písních. Poněkud mi to zavadilo, ale členové jeho bandu, zkušení hudebníci – cajonista Miloš Kozelka, foukačkář Martin Linhart a baskytarista Pavel Pešina – podpořili Dušanův zpěv a kytaru tak dokonale, že musím říci, že mě jejich vítězství u diváků v nejmenším nepřekvapilo.

bottom of page