top of page

Slavnostní večer Senior prix 20.11.2022. Dušan se na něm podílel.

Dušan BItala (Dušan je tu Jakodoma) pracuje už 5. rokem v radě Svazu Autorů a interpretů. Zároveň je už druhým rokem ve správní radě Nadace život umělce. Díky tomu se podílí na přípravě slavnosních večerů Senior prix. Jeden rok tento večer uváděl, druhý celý moderoval a letos vypracoval animace na plátně na scéně.

Zároveň to byl vylký zážitek a tak nechcme mluvit Dušana:


Dnes mi bylo opravdu velkou ctí zažít slavnostní večer předávání cen Senior prix Nadace život umělce význačnými jménům české kultury, jako člen správní rady NADACE ŽIVOT UMĚLCE a radní SAI - Svaz autorů a interpretů, ale zároveň i jako člen produkčního teamu pod vedením pana režiséra Ondřeje Kepky.Je skvělé a poučné vidět legendy, kteří ve své době byli hudebními a někteří i sexuálními symboly. Herečky Jaroslava Obermaierová, Daniela Kolářová, zpěvák, rocker a občasný politik Michal Prokop, bavič Gejza Gerendáš, moderátor Petr Novotný, zpěvačka Zuzana Michnová, zpěvačka Hana Ulrychová, kytarista Brabec Lubomír, Černý Jiří - hudební publicista, Skalka Miloš - hudební publicista, houslista Václav Hudeček a další. Celkem 35 umělců.

Stáří nikdo z nás neuteče. Respektive je to jediná cesta dožít se vysokého věku.

Já jsem ještě v publiku navíc potkal 2 skvělé muzikanty. Bubeníka Jardu Helešice a půvabnou hvězdu semaforu Milušku Voborníkovou.
コメント


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte