top of page
ONLINE KURZ - postavte si vlastní web ve wixu- nejzábavnějším systému na zemi

Mám ti dát vědět až to spustím?

Výborně! Zpráva byla přijata. Moc Ti děkuji za Tvůj zájem. Část kurzu bude zdarma, část placená. Těším se, že se navzájem podpoříme a jábudu moct dělat další kurz,

Lidé si celý život říkají "chtěl bych zkusit to nebo ono" a nakonec neudělají nic. Tohle ale není můj případ.

Hledal jsem nějaký dobrý systém na stavbu webu a objevil jsem wix. 

WIX - online systém pro stavbu webu, jaký tady ještě nebyl. Tak jednoduchý, že v něm postaví web i úplný začátečník. Tak propracovaný a dávající svobodu, že zkušený uživatel v něm dokáže divy. Naučím Vás pracovat v momentálně nejpropracovanějším izraelském systému Wix a budete žasnout co v něm dokážete i Vy. Ano i Vy. I když jste úplný začátečník. A co díky tvorbě webů začít vydělávat desetisíce?

Objevil se tu poměrně nedávno a okamžitě si získal desítky milionů příznivců po celém světě. WIX - online systém pro stavbu webu, jaký tady ještě nebyl. Tak jednoduchý, že v něm postaví web i úplný začátečník. Tak propracovaný a dávající svobodu, že zkušený uživatel v něm dokáže divy. Má úrovně, kdy nezaplatíte ani korunu a budete mít krásný web. Připlatíte si pát stokorun a máte eshop, rezervační systém, propojení s Google analytic nebo rezervační systém pro hotel. Naučím Vás pracovat v momentálně nejpropracovanějším izraelském systému Wix a budete žasnout co v něm dokážete i Vy. Ano i Vy.

ještě nedávno doby byl králem Wordpress, ale nyní je WIX systémem, který jako magnet přitahuje pozornost desítek milionů živnostníků, fotografů, fandů i profesionálů po celém světě.

Strčí do kapsy všechny ty jednoduché systémy na tvorbu webů.

Naučím Vás se s Wixem skamarádit. Naučím Vás stavět weby úplně zadarmo a nebo Vám řeknu, kdy je dobré dát nějakou kačku a proč. Naučíme se čerpat z velké knihovny profi fotek a videí. Zdarma. Naučím Vás pracovat s WIXem, i když neumíte anglicky. Navíc Wix se už překládá do češtiny.  

Po pár měsících už budete WIX zvládat natolik, že můžete začít weby dělat pro druhé. Ano, budete mocí i vydělávat a pak se Vám vložená investice mnoho násobně vrátí.

online kurz wixu je těsně před spuštěním. budeš si ho moci objednat už brzy.

zatím koukni na úvodní lekci. JO. Víš že tento web je postaven na wixu?

bottom of page