top of page

Vánoční Hudební Parník Jakodoma s Vánoční tombolou | 13.prosince 2022- jedeme už po páté

Ahoj suchozemci. Dost bylo vysedávání a zpívání v hospůdkách, tentokrát Vás opět zveme na vltavskou hladinu a zopakujeme již po páté veleúspěšnou jízdu na parníku Najade. tentokrát si zimnítermín objednali přímo návštěvnící zářiové plavby.

Bude to opět nezapomenutelná plavba s koncertem, následným jamem se společným zpíváním a Vánočním dárkem formou tomboly.

Přestože se drsně zdražila nafta, budeme s naším programem pořád nejlevnější a zároveň nejsrdečnější hudební plavba v Praze.


V ceně máte nejen plavbu, ale i 2 hudební zážitky a jednu vánoční tombolu s bílým jelenem. Před plavbou se naše loď Najade promění na klubík a zahraje vám písničkář kapela Jakodoma a po plavbě si už zazpíváme všichni písničky na přání a klidně si vezměte nástroje a přidejte se.


Ptáte se jak bude probíhat "vánoční tombola s bílým jelenem?" Bílý keramický jelen je symbol dárku, který většinou dostal každý a klidně ji můžete postrádat:-))). A jistě takový dárek (věc) budete mít doma. A tak takovou věc, která může udělat někomu jinému radost zabalte a přivezte a v tombole si vylosujete věc jinou. Bude legrace.

Začínáme koncertem v 18:30 (stále u mola, čili kdo náhodou nestihne začátek v 18:30, tak mu neujedeme). Odjíždíme až v 19:20.


Program 13. prosince 22: 18:30-19:15 koncert 19:20 -20:20 - romantická cca hodinová plavba pod Pražským hradem i Karlovým mostem s poutavým výkladem Po přistání společný jam, zpívání a tombola Vánočních dárků. Každý přinese něco co už doma nepotřebuje a ještě by to udělalo radost někomu z návštěvníků. Přibližný konec akce bude řekněme 22 hod, ale kdo ví.


Akce se koná za každého počasí. Dle počasí se bude koncert odehrávat hrát na palubě nebo uvnitř. Následné večerní zpívaní je už zpravidla uvnitř. Loď Najade bude přistavena už od 18:00.


Odkud vyplouváme: Není to klasické přístaviště, kde stojí většina parníků, ale přejdete buď ze zastávky Dlouhá na druhou stranu pod Letenskými sady - asi 100 metrů od výjezdu z Letenského tunelu směr Malá strana. nebo zastávka Čechůch most ( což je výrazně kratší) Sejdete k vodě pod silnicí po plovoucím mole a cca uprostřed už čeká naše lod Najade. Tam také opět přistaneme.


Doprava podrobně: AUTEM: doporučujeme nechat auto na Letné u Technického muzea (na oranžové se platí jen do 18:00) a sejít dolů k Vltavě a zpát si udělat opět procházku a pokochat se výhledem na večerní Prahu nebo vyjet tramvají.

Můžete také auto dát na placený parking do Paladium na Náměstí republiky, to bude asi dražší.

MHD: nabízí se dvě zastávky TRAM 1/Buď Čechův most TRAM 15 a 17 nebo Vám také krásně poslouží zastávka Dlouhá třída, kam jezdí mnohem více tramvají: 6, 8, 15, 26. Cesta pěšky přes most na druhou stranu Vltavy je ovšem delší.

Na lodi Vám nabídneme možnost zakoupit si menší jídlo a různé nealko i alko nápoje.

CENY cena vstupenky na místě je 399,- a v ceně je Welcome drink, koncert před plavbou, plavba s výkladem a hudba po plavbě. Dítě 2-15 let 100,- Dítě do 2 let zdarma


PŘEDPRODEJ- levnější ceny při platbě předem Chcete-li levnější vstup a garantované místo na palubě? napište na email dusan.bitala@gmail.com a napište počet vstupenek, odešleme Vám číslo účtu, variabilní symbol a částku. Do zprávy napíšete své jméno:

vstupné předprodej -platba přes účet: 1 osoba 360,- (ušetříte 39,-) 2 osoby 699,- (ušetříte 99,-) 3 osoby 999,- (ušetříte 198,-) 4 osoby 1200,- (ušetříte 396,-)

balíček 5 vstupenek ,-1500 (ušetříte 495,-) balíček 10 vstupenek 2900,- (ušetříte 1090,-) Rodinné vstupné 2+2děti: 799,- (ušetříte 181,-)

Předprodej lze zakoupit na fakturu s platbou předem. Faktura musí být v den plavby již připsána na účet. Pro info pište na dusan.bitala@gmail.com

Pokud Vaši objednávku zrušíte více 7 dní předem vracíme Vám cenu za plavbu. Bude odečten pouze manipulační poplatek 50,-

Pokud Vaši objednávku zrušíte méně než 7 dní předem vracíme Vám 50% ceny za plavbu.


LINK SMĚŘUJE SEM: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe8VVf4KgICc6TsiTWZYWzT0a2Edrv_-hUe2xjsisLjsU1fgw/viewform Po zadání objednávky získáte číslo účtu a VS._________________________________ Najade je menší loď s celkovou maximální možnou kapacitou 50 osob, vyrobena v Holandských loděnicích roku 1962. V roce 2012 prošla celkovou rekonstrukcí. Interiér nabízí komfortní posezení pro 30 osob v kryté vnitřní palubě. Na palubě je plně zásobený bar, toaleta, ozvučení, mikrofon, Wi-fi, LCD obrazovky. Klimatizace se stará o příjemné posezení v létě i v zimě.
Comments


Mohlo by Vás zaujmout