top of page

JAKODOMA 2017-18


Říkal jsem si, že Vám odkyji co bude čekat mne a kapelu JAKODOMA v roce 2018.

Dlužno říci, že na to, že kapela JAKODOMA vznikla v červenci 2017, tak jsme udělali obrovský kus práce.

Od července 2017 jsme fungovali jako kvartet, ale vlastně úplně prvním vystoupením bylo hraní na Portě 2017 v Kalku, kde Dušana Bitalu a Miloše Kozelku doplnil Luboš Stráník.

Už 12 dní po první zkoušce jsme hráli 40 min na festivalu.

Za půl roku kapela měla nejen několik vystoupení, ale také i dvě personální změny. Nejdříve odešel saxofonista Filip a v prosinci basák Tono. Je to v pořádku. Ne každý zvládá tempo, které máme a nebo chce jít směrem, kterým jako kapela jdeme. Stále mám ale kolem sebe vyjímečně zdatné hudebníky a navíc i prima lidi, kteří přijali mou myšlenku a jsou schopni dostát tomu co po nich chci, dělat muziku s humorem, energií, tak aby bavila posluchače i nás, tak aby během vystoupení proběhla synergie.

Na každé vystoupení se velmi těším a těším se jak na kluky, tak na Vás kteří přijdete, protože si Vás tam už dopředu představuji.

V Praze mám na rok 2018 připraveno 5 vlastních pořadů TALK SHOW DUŠAN JE TU JAKODOMA ročně. Září, listopad, únor, duben a květen. 5x talk show se zajímavým hostem.

Od května to bude na Praze 6 v Jamm Club. Na každém TALK SHOW bude hrát večer po pořadu moje kapela Jakodoma (http://www.jakodoma.info) poslechu a tanci. Na každý pořad hledáme partnerta. 17.2. můžete přijít do Music City Point na moje Narozeniny https://www.facebook.com/events/130087134347552/ ( mám pro Vás připraveno až 150 míst se skvělým 6 hodinovým programem, občerstvením, zpíváním a jam session), kde bych se rád potkal s Vámi, kteří jste mi posledních 5 let prošli životem. Můžete si sebou samozřejmě vzít někoho s kým Vám bude celý večer dobře.

Nově jsme domluvili s Jan Koutecký, že budeme s JAKODOMA doplňovat jeho úžasné večerní hudební pořady (mimochodem @Jan Koutecký bude hlavním večerním tahounem mých narozeznin).

Máme za sebou natáčení našeho kapelního dermo snímku a na píseň POPELÁŘ a VYHLÍDKOVÝ LET připravujeme video klipy. Takže je toho dost a navíc 100% věřím tomu co dělám, že to je dobré a jak už jsme řekl mám kolem sebe skvělé lidi se kterými mě to baví.

Pořád máme navíc otevřené dveře pro nové spoluhráče jak na pozici stálé, tak jako hosty na akce jako jsou třeba jam session na půlmaratonech.

Jsem taky moc vděčný DEMA Creative Production sro, která kapelu JAKODOMA podporuje a kde se můžeme potkávat s muzikanty z 1. ligy.

Takže závěrem. Kdo máte zájem, můžete se přidat do naší rodiny kolem JAKODOMA a Dušan je tu Jakodoma občas s námi prožít zajímavou akci a máte dovoleno, že z nás můžete vysávat energii, které máme stále ještě dost na rozdávání. Zároveň nás tím dobíjíte a to je to proč to děláme a budeme dělat i roce 2018. Díky každému z Vás.

KRÁSNÝ ROK 2018!!!


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte
bottom of page