top of page
dusan_jakodoma_talkshow_logo_verze_2.čtv

PROGRAM TALK SHOW září 2018

DSC_5407
DSC_5641
DSC_5376
Václav Vydra
Dušana  a Václav Vydra
JAKODOMA
JAKODOMA
JAKODOMA
"DUŠAN je tu JAKODOMA"
Představení projektu
Petr Cihelka
CELÝ REALIZAČNÍ TÝM
DSC_7562
petr

Zakoupením vstupenky podpoříte neziskovou organizaci Stéblo, jejíž klient (Petr Cihelka), je členem organizačního teamu TALKSHOW DUŠAN je tu JAKODOMA.

talkshow ZÁŘÍ 2018

krásA a barvy podzimu

termín: čtvrtek 27.9. 

19:30 talkshow+koncert

21:30 multižánrový program a zpívaní  honzy kouteckého a kapely jakodoma

hosté

cena na místě 290,- Kč

předprodej Online na ticket pro 190,- kč 

pouze pro prvních 30 nejrychlejších

Zakoupením vstupenky podpoříte neziskovou organizaci Stéblo

vstupenky online jsou k dispozici min měsíc před pořadem zde

Televizní legenda Alexander Hemala

Československé televizi pracoval od roku 1973. Byl nejdéle sloužícím hlasatelem veřejnoprávní televize, když byla v roce 2005 tato funkce zrušena. V České televizi působí jako režisér denního vysílání a věnuje se i moderování v rozhlase a na společenských akcích.

Sekvence s Alexandrem Hemalou uvádějícím film ve stylu někdejší Československé televize je v kinech od roku 2006[2] promítána před filmy distribuovanými společnosti Aerofilms,[3] spjaté s pražskými kiny Aero a Světozor. V roce 2007 vystupoval rovněž v trikových spotech, které v kinech propagovaly takzvanou adopci sedaček jako formu sponzoringu rekonstrukce pražského kina Světozor.[3]

V roce 2010 se zúčastnil 4. ročníku televizní taneční soutěže a show StarDance ...když hvězdy tančí. Také se zúčastnil akce SFC (Scream for Cool). Od 31. srpna 2014 do února 2015 provázel pořadem Receptář prima nápadů, kde nahradil Přemka Podlahu.

Je ženatý a má tři děti.

malíř Jiří Valeš

český malíř nočních městských vedut. 

Díky svým cestám po Evropě již maluje na sto historických měst celého starého kontinentu. S jeho obrazy se můžete setkat ve více jak třiceti galeriích v České republice, a v dalších galeriíchve Spojených státech a v Kanadě. Díky tomu se tato magická noční města nacházejí ve sbírkách v Česku, Polsku, Německu, Rakousku, Francii, Švýcarsku, Švédsku, Španělsku, Holandsku, Anglii, Irsku, Spojených státech, Kanadě, Austrálii, Číně na Filipínách a Taiwanu. Své obrazy také pravidelně představuje na výstavách, kterých má na svém kontě již hodně přes sto a na uměleckých veletrzích. O svém malování a své životní cestě vypráví v řadě knih - J.A. Krystek: Jen tak si popovídat, Cesty životem, Encyklopedie úspěšných, Cesta k úspěchu. - V. Ludíková: Pošli to dál III.

V této mystice nočních měst našel svou formu seberealizace, která jej odlišuje od jiných a dává mu možnost vyjádřit, co vidí a co cítí. Jeho tvorba není poplatná uměleckým módním trendům. Je svým pojetím ojedinělá, především ale vypovídá o profesionálním zvládnutí zvolené malířské techniky a schopnosti i zdánlivě všední motiv vnímat jinak než většina z nás. Jeho realismus, naprostá srozumitelnost, detailní pojetí, střídmost při volbě barev, jsou právě těmi prvky, které osobitou a neotřelou formou zachovávají krásu historie.

hudební host František Vlček 

písničkář s milými písničkami a chytrými texty

Pražský písničkář Franta Vlček  začal v 80.letech u tradičních trampských písní. Ve své tvorbě je ovlivněn začátky blues a swingu  v české hudbě, kterých se drží dodnes…

Po úspěšných začátcích  a několikaletém hostování  v útercích Wabiho Ryvoly  a Tonyho Linharta v pražském Výstavišti přechází k učinkování po klubech…

Od 90. let v kabaretně  pojatém sdružení Krychle Milana Jablonského s tehdejší domovskou scénou v Balbínově poetické hospůdce začal ,inklinovat spíš k humorným písničkám… 

Svá současná vystoupení má možnost zpestřit příležitostnými společnými vystoupeními  s kytarovým virtuosem  Janem-Matějem Rakem.
při jejich společnému zájmu  a lásce k tradičním trampským písním a písním filmového plátna začátků českého filmu…

Spojením s citlivým zpěvem syna Martina se v poslední době dosavadní jeho repertoár rozrostl o další písně, které vzbudily zájem, a staly se implulsem k jejich společnému učinkování

na piano hraje HonzA kouteckÝ

Absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka v oboru jazzová interpretace a improvizace pod vedením Jiřího Růžičky. Do jeho repertoáru kromě jazzu patří také pop, rock, bigbeat, lidové písně, folk a country.

Jeho předností je i interpretace v cizích jazycích jako jsou angličtina, ruština, němčina a francouzština. Dovede však zahrát i hity v italštině, španělštině či portugalštině.

KAPELa VoKoBere

Skvělá partička

KAPELa JAKODOMA

JIž tradičně zábavná partička

DÁREK!!! Při nákupu vstupenky  přes Ticketpro můžete zakoupit i zvýhodněnou poukázku Českých drah. Jeďte na svou akci vlakem. Platí po celé ČR. Více informací zde: Poukázka na přepravu ČD.

Září 2018
bottom of page