top of page

historie kapely jakodoma

DUBEN 2017

KAPELA JAKODOMA VZNIKLA ZAČÁTKEM roKU 2017 z popudu Dušana BITALY a Miloše KOZELKY, kteří vnímaLI potřebu postavit ZÁBAVNÉ MUZIKANTSKÉ TĚLESO A TO minimálně trio. 

PRVNÍM POČINEM BYLO VYSTOUPENÍ NA PORTĚ 2017, KDE KAPELU ( JEŠTĚ POD NÁZVEM DUŠAN JE TU JAKODOMA BAND) POSÍLIL VÝBORNÝ A ZKUŠENÝ HRÁŠ A FRONTMAN KAPELY STRÁNÍCI, LUBOŠ STRÁNÍK.

ČERVENEC 2017

VYSTOUPENÍ NA KRUŠNOHORSKÉ PORTĚ 2017, KDE KAPELU ( JEŠTĚ POD NÁZVEM DUŠAN JE TU JAKODOMA BAND) POSÍLIL VÝBORNÝ A ZKUŠENÝ HRÁČ A FRONTMAN KAPELY STRÁNÍCI, LUBOŠ STRÁNÍK.

v ČERVENCI 2017 PŘIBYLI A SPOLU S MILOŠEM A DUŠANEM VYTVOŘILI KVARTET BASÁK TONO DURATNÝ A SAXOFONISTA FILIP RYŠAVÝ. FILIP DLOUHO NEVYDRŽEL A TAK PODZIM 2017 JE UŽ VE ZNAMENÍ TRIA KYTARA, RYTMIKA A BASA. 

VYSTOUPENÍ NA KRUŠNOHORSKÉ PORTĚ 2017, KDE KAPELU ( JEŠTĚ POD NÁZVEM DUŠAN JE TU JAKODOMA BAND) POSÍLIL VÝBORNÝ A ZKUŠENÝ HRÁČ A FRONTMAN KAPELY STRÁNÍCI, LUBOŠ STRÁNÍK.

LISTOPAD 2017

V LISTOPADU JSME  SE POTKALI S FOUČKÁŘEM MARTINEM LINHARTEM, SE KTERÝM JSME SI OKAMŽITĚ ZAREZONOVALI A TAK SE NÁM TRIO OPĚT ROZROSTLO NA KVARTET. MARTIN PŘIŠEL PRÁVĚ VČAS ABY NASKOČIL DO NAŠEHO PRVNÍHO STUDIOVÉHO NAHRÁVÁNÍ VE STUDIO DEMA.

PROSINEC 2017

JAK VZNIKALY NAŠE PRVNÍ STUDIOVÉ NAHRÁVKY VE STUDIO DEMA. 

LEDEN 2018

v PROSINCI 2017 NÁS BASÁK TONO  NENADÁLE OPUSTIL A VYTVOŘIL TAK VOLNÉ MÍSTO, KTERÉHO SE NAPROSTO PŘIROZENĚ CHYTIL BASÁK A KYTARISTA PAVEL PEŠINA

v TÉTO SESTAVĚ JSME KONCEM PROSINCE NACVIČILI 4 SOUTĚŽNÍ PÍSNĚ DO SOUTĚŽE NOTOVÁNÍ A ZÍSKALI JSME NEJVĚTŠÍ POČET HLASŮ ČÍMŽ JSME POSTOUPILI DO SEMIFINÁLE.

historie

SOUTĚŽ NOTOVÁNÍ  4.1.2018. Zleva Dušan Jakodoma Bitala + Miloš Kozelka + Martin Linhart + Pavel Pešina = Jakodoma z Prahy (Foto Anna Halamová)

bottom of page