top of page

Zpívání Jakodoma na parníku Najade - jedeme už potřetí

Ahoj suchozemci. Dost bylo vysedávání a zpívání v hospůdkách, tentokrát Vás opět zveme na vltavskou hladinu a zopakujeme již potřetí veleúspěšnou jízdu na parníku Najade.

Bude to opět nezapomenutelná plavba s koncertem a následným jamem se společným zpíváním.

Přestože se drsně zdražila nafta, budeme s naším programem pořád nejlevnější a zároveň nejsrdečnější hudební plavba v Praze.

V ceně máte nejen plavbu, ale i 2 hudební zážitky. Před plavbou se naše loď Najade promění na klubík a zahraje vám písničkář Dušan je tu Jakodoma a po plavbě si už zazpíváme všichni písničky na přání a klidně si vezměte nástroje a přidejte se.

Začínáme koncertem v 18:30 (stále u mola, čili kdo náhodou nestihne začátek v 18:30, tak mu neujedeme). Odjíždíme až v 19:20.


Program: 18:30-19:15 koncert 19:20 -20:20 - romantická cca hodinová plavba pod Pražským hradem i Karlovým mostem s poutavým výkladem Po přistání společný jam, zpívání Přibližný konec akce bude řekněme 22 hod, ale kdo ví.


Akce se koná za každého počasí. Dle počasí se bude koncert odehrávat hrát na palubě nebo uvnitř. Následné večerní zpívaní je už zpravidla uvnitř. Loď Najade bude přistavena už od 18:00.


Odkud vyplouváme: Není to klasické přístaviště, kde stojí většina parníků, ale přejdete bu´d ze zastávky Dlouhá na druhou stranu pod Letenskými sady - asi 100 metrů od výjezdu z Letenského tunelu směr Malá strana. nebo zastávka Čechůch most ( což je výrazně kratší) Sejdete k vodě pod silnicí po plovoucím mole a cca uprostřed už čeká naše lod Najade. Tam také opět přistaneme.


Doprava podrobně: AUTEM: doporučujeme nechat auto na Letné u Technického muzea (na oranžové se platí jen do 18:00) a sejít dolů k Vltavě a zpát si udělat opět procházku a pokochat se výhledem na večerní Prahu nebo vyjet tramvají.

Můžete také auto dát na placený parking do Paladium na Náměstí republiky, to bude asi dražší.

MHD: nabízí se dvě zastávky TRAM 1/Buď Čechův most TRAM 15 a 17 nebo Vám také krásně poslouží zastávka Dlouhá třída, kam jezdí mnohem více tramvají: 6, 8, 15, 26. Cesta pěšky přes most na druhou stranu Vltavy je ovšem delší.

Na lodi Vám nabídneme možnost zakoupit si menší jídlo a různé nealko i alko nápoje.

CENY cena vstupenky na místě je 360,- a v ceně je koncert před plavbou, plavba s výkladem a koncert po plavbě. Dítě 2-15 let 100,- Dítě do 2 let zdarma


PŘEDPRODEJ- lenější ceny Chcete-li levnější vstup a garantované místo na palubě napište na email dusan.bitala@gmail.com a napište počet vstupenek, odešleme Vám číslo účtu, variabilní symbol a částku. Do zprávy napíšete své jméno:

vstupné předprodej -platba přes účet: 1 osoba 349,- 2 osoby 629,- 3 osoby 919,- 4 osoby 1200,-

balíček 5 vstupenek ,-1450 balíček 10 vstupenek 2900,- Rodinné vstupné 2+2děti: 700,-

Předprodej lze zakoupit na fakturu s platbou předem. Faktura musí být v den plavby již připsána na účet. Pro info pište na dusan.bitala@gmail.comLINK SMĚŘUJE SEM: https://forms.gle/GbNSzGRyWc7svwrP6 Po zadání objednávky získáte číslo účtu a VS._________________________________ Najade je menší loď s celkovou maximální možnou kapacitou 50 osob, vyrobena v Holandských loděnicích roku 1962. V roce 2012 prošla celkovou rekonstrukcí. Interiér nabízí komfortní posezení pro 30 osob v kryté vnitřní palubě. Na palubě je plně zásobený bar, toaleta, ozvučení, mikrofon, Wi-fi, LCD obrazovky. Klimatizace se stará o příjemné posezení v létě i v zimě.
Comments


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte
bottom of page