top of page

V pátek tři vystoupení za den v České Kamenici a v sobotu už na festivalu v Mohelnici

Datum 27 je dělitelné třemi. V pátek bylo 27.8. A pokud si datumem spojíme 3 vystoupení, pak by nám to mohlo dávat logiku.


Ve 14:00 jsem měl možnost dělat radost asi 20 seniorům na Chodově, kde pracuji jako muzikoterapeut a v 16 hodin už jsem se prodíral pátečním pražským provozem abych stihl v 18:50 vystoupit v České Kamenici v rámci mezinárodního festivalu Kamenice. Tam na mne čekaly dva busking pointy, které zajistil Nerudný fest, stejně jako celý festival Kamenice.

I přes klasické páteční dopravní komplikace jsem dorazil včas a užil jsem si hezké vystoupení před hospůdkou na zahrádce, kde se i přes chladnější počasí sešlo kolem 20 lidí.

Už podruhé písničce se z publika ozvalo "nebyl jste letos v Telči? " "Ale jasně" "Takže jsme se tam viděli."

Opět bylo vidět jakou sílu má v folkovém světě Telč. Jak jste v Telči, jste pak všude. Druhé večerní hraní bylo na náměstí před hospodou A tam bych za mne spíš vyměnil nějakou trampskou kapelu, protože ta by na tohle místo asi seděla lépe.


Každopádně nelituji svojí účasti v České Kamenici.

Teď už se pojďme přesunout na dnešek.

Staré přísloví říká "za vším hledej ženu."

U mne platí "Za vším hledej ženu nevo Petra Cihelku. Protože opět Petr byl iniciátorem návštěvy mohelnického festivalu Mohelnický folkfest, na který jsme dnes vyrazili. Počasí se moc netváří ale budeme se snažit všechno krásně zvládnout a vydržet celý den a možná i noc. Nechceme tu spát v autě, to ale pro mě znamená že budu muset v noci Petrovi zacpat pusu uši, svázat ho a násilím ho naložit v oči do auta 😀😀😀, abychom aspoň nějak rozumně vyrazili směrem domů protože Petr je hudební nezmar a to je i důvod proč pro něj děláme Petrovu cihelnu.Petrova cihelna už bude brzy. Ano jarní Cihelna bude opravdu až na jaře, ale ještě jsme se s rodinou Petra Cihelky dohodli, že uděláme v záři menší festiválek přímo v Petrově bydlišti, ve Vysokém Chlumci.


A tak vás tímto rovnou pozvu na sobotu 18.9 od 16hod do Vysokého Chlumce.Σχόλια


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte
bottom of page