top of page

Jakodoma na Petrově cihelně ve Vysokém Chlumci 18.9.21

Přijeďte na hudební přehlídku písničkářů, kapel a přátel Petra Cihelky v místě jeho bydliště, ve Vysokém Chlumci u Sedlčan.


Vystoupí:

písničkář Vlna

písničkář René Souček

písničkářka Saša Niklíčková

písničkářka Jana Rychterová

kapela Jakodoma


Během programu představíme projekt Petrova cihelna a také bude čtení z připravované životopisné knihy Petra Cihelky a děti si přijdou taky na své, takž je vezměte ssebou.


kdo je vlastně Petr Cihelka pro kterého je Petrova cihelna. Lépe řečeno, o kom je Petrova cihelna.

Petr Cihelka je v tom nejlepším způsobu slova nezmar. Miluje hudbu, hlavně folkovou hudbu a setkávání se s lidmi na festivalech. To je to hlavní co ho v životě těší.

Tohle video je z doby, kdy se Petr teprve na letní festivaly těšil. Léto už pomalu odchází a tak mu Dušan Bitala (Dušan je tu Jakodoma) s jeho sestrou Ivana Slavková jeden festiválek v místě bydliště zařídili. A právě na Petrova Cihelna ve Vysokém Chlumci můžete přijet už 18.9. od 16 hod. Uděláte radost Petrovi a sobě taky. Uvidíte. Dozvíte se co jsou minikoncerty Petrovy cihelny a také že Petr Cihelka bude představovat svoji novou životopisnou knihu, kterou se chystá vydat. Zkusíte si představit jaký by byl Váš příběh, kdybyste se narodili s dětskou mozkovou obrnou Vy? Jak se se svým osudem pere Petr a jak si život někdy doslova užívá se dozvíte už brzy. A že to je člověk pozitivní a usměvavý , tak to se přesvědčíte taky sami.


Mimochodem tohle krásné triko Petrovy cihelny si budete moct na festiválku poprvé koupit.

Festival Moderuje Dušan je tu Jakodoma, který stojí za projektem Petrova cihelna.


Kolik stojí vstup? Vstupné dobrovolné.


V areálu Židovny bude jídlo i pití.

Podívejte se v jak hezkém prostředí festiválek bude.Comments


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte
bottom of page