top of page

Jakodoma na parníku 30.9.21 Poplujete s námi?

Ahoj suchozemci. Dost bylo vysedávání a zpívání v hospůdkách, tentokrát Vás opět zveme vltavskou hladinu a zopakujeme veleúspěšnou srpnovou jízdu na parníku Bude to opět nezapomenutelná plavba s koncertem a následným jamem se společným zpíváním. Jsme nejlevnější a zároveň nejsrdečnější plavba v Praze.

V ceně máte nejen plavbu, ale i 2 hudební zážitky. Před plavbou se naše loď Najade promění na klubík a zahraje vám písničkář Dušan je tu Jakodoma a po plavbě si už zazpíváme všichni písničky. Začínáme koncertem stále u mola, čili kdo náhodou nestihne začátek v 18:30, tak mu neujedeme. Odjíždíme až v 19:20.


Program: 18:30-19:15 koncert 19:20 -20:20 - romantická cca hodinová plavba pod Pražským hradem i Karlovým mostem s poutavým výkladem Po přistání společný jam, zpívání Přibližný konec akce bude řekněme 22 hod, ale kdo ví.

Akce se koná za každého počasí. Dle počasí se bude hrát na palubě nebo uvnitř. Loď Najade bude přistavena už od 18:00.

Odkud vyplouváme: Není to klasické přístaviště, kde stojí většina parníků, ale přejdete na druhou stranu pod Letenskými sady - asi 100 metrů od výjezdu z Letenského tunelu směr Malá strana. Sejdete k vodě pod silnicíc po plovoucím mole a cca uprostřed už čeká naše lod Najade. Tam také opět přistaneme.


CENY cena vstupenky na místě je 250,- a v ceně je koncert před plavbou, plavba s výkladem a koncert po plavbě. Dítě 2-15 let 100,- Dítě do 2 let zdarma

PŘEDPRODEJ Chcete-li levnější vstup a garantované místo na palubě napište na email dusan.bitala@gmail.com a napište počet vstupenek, odešleme Vám číslo účtu, variabilní symbol a částku. Do zprávy napíšete své jméno:

vstupné předprodej: 1 osoba 199,- 2 osoby 398,- 3 osoby 597,- 4 osoby 740,-

balíček 5 vstupenek 900,- balíček 10 vstupenek 1500,- Rodinné vstupné 2+2děti: 600,-

Balíček 5 a 10 lze zakoupit na fakturu s platbou předem. Faktura musí být v den plavby již připsána na účet. Pro info pište na dusan.bitala@gmail.com


Doprava: AUTEM: doporučujeme nechat auto na Letné u Technického muzea (na oranžové se platí jen do 18:00) a sejít dolů k Vltavě a zpát si udělat opět procházku a pokochat se výhledem na večerní Prahu nebo vyjet tramvají.

Můžete také auto dát na placený parking do Paladium na Náměstí republiky.

MHD: nabízí se dvě zastávky TRAM 1/Buď Čechův most TRAM 15 a 17 nebo Vám také krásně poslouží zastávka Dlouhá třída, kam jezdí mnohem více tramvají: 6, 8, 15, 26.


Na lodi Vám nabídneme možnost zakoupit si panini a různé nealko i alko nápoje.


Najade je menší loď s celkovou maximální možnou kapacitou 50 osob, vyrobena v Holandských loděnicích roku 1962. V roce 2012 prošla celkovou rekonstrukcí. Interiér nabízí komfortní posezení pro 30 osob v kryté vnitřní palubě. Na palubě je plně zásobený bar, toaleta, ozvučení, mikrofon, Wi-fi, LCD obrazovky. Klimatizace se stará o příjemné posezení v létě i v zimě.

Z lodi uvidíte Prahu opravdu jinak...

Dotazy: dusan.bitala@gmail.com mobil:724 443 715


Comments


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také