top of page

Dětský parník Jakodoma se přesunuje na září!!!

Ahoj suchozemci. Milé rodiny. Rádi bychom Vás pozvali na jedinečnou plavbu s kapelou Jakodoma a diskoškou na parníku Najade. Děti si mohou užít skvělou plavbu a zároveň si vychutnat náš koncert. A co víc, během jízdy se budeme bavit a malovat si na obličej, abychom zvýraznili naše masky jako praví námořníci nebo piráti. Budeme rádi, když si děti i dospělí vyberou své oblíbené masky a zúčastní se této zábavy.

Začínáme v neděli po obědě ve 13:15 hodin (na lodi, ale stále ještě u břehu), kde si užijete náš dětský koncert, a poté se společně vypravíme na plavbu, která odstartuje v 14 hodin. Během jízdy bude palubě hrát hudba, takže se připravte na tancování, zábavu a dětskou diskošku, která vypukne u Karlova mostu a bude trvat hodinku, kdy se budeme vracet po proudu řeky zpět a ještě po přistání.

Tak vezměte své rodiny a přijďte si s námi užít jedinečnou plavbu a zábavu v nedělní odpoledne.

Program: 13:15-14:00 koncert 14:00-14:30 plavba k Pražskému hradu a Karlovu mostu, který přepadneme 14:30 -15:30 - dětská diskoška od Karlova mostu do přístaviště. Ke břehu přirazíme v 15 hod, ale po přistání bude ještě pokračovat diskoprogram dětských písniček. Přibližný konec akce bude v 15:30.

pozor!!! Připravte si ideálně s dětmi masky pirátů, námořníků nebo kapitánů.

Akce se koná za každého počasí. Dle počasí se bude koncert odehrávat na palubě nebo uvnitř. Po celou dobu lze být pod střechou. Loď Najade bude přistavena už od 13:00.


Doprava podrobně: AUTEM: doporučujeme nechat auto na Letné u Technického muzea (na oranžové se platí jen do 18:00) a sejít dolů k Vltavě a zpát si udělat opět procházku a pokochat se výhledem na večerní Prahu nebo vyjet tramvají.

Můžete také auto dát na placený parking do Paladium na Náměstí republiky, to bude asi dražší.

MHD: nabízí se dvě zastávky TRAM 1/Buď Čechův most TRAM 15 a 17 nebo Vám také krásně poslouží zastávka Dlouhá třída, kam jezdí mnohem více tramvají: 6, 8, 15, 26. Cesta pěšky přes most na druhou stranu Vltavy je ovšem delší.

Na lodi Vám nabídneme možnost zakoupit si menší jídlo a různé nealko i alko nápoje.


CENY V ceně je koncert před plavbou, plavba s hudbou a malování na obličej. Dítě do 2 let zdarma - kočárky na loď vzít nelze!!!

PŘEDPRODEJ Chcete-li levnější vstup a garantované místo na palubě napište na email dusan.bitala@gmail.com a napište počet vstupenek, odešleme Vám číslo účtu, variabilní symbol a částku. Do zprávy napíšete své jméno:

vstupné předprodej -platba přes účet: 1 dospělák 400,- 1 dospělák a dítě 360,- (ano vemte ssebou dítě a máte to levnější) 2 dospěláci a dítě 699,- 2 dospěláci a 2 děti 799,- 2 dospěláci a 3 děti 899,- 2 dospěláci a 4 děti 999,-

Předprodej lze zakoupit na fakturu s platbou předem. Faktura musí být v den plavby již připsána na účet. Pro info pište na dusan.bitala@gmail.com


Po zadání objednávky získáte číslo účtu a VS.

V případě volných míst lze koupit vstupenky i na místě: ► 400,- za dospěláka ► 400,- za dospěláka dítě ► 500,- za dospěláka a 2 děti. volná místa si ověřte v den plavby na čísle 724 443 715. _________________________________ Najade je menší loď s celkovou maximální možnou kapacitou 50 osob, vyrobena v Holandských loděnicích roku 1962. V roce 2012 prošla celkovou rekonstrukcí. Interiér nabízí komfortní posezení pro 30 osob v kryté vnitřní palubě. Na palubě je plně zásobený bar, toaleta, ozvučení, mikrofon, Wi-fi, LCD obrazovky. Klimatizace se stará o příjemné posezení v létě i v zimě. ________________________________

Těšíme se na Vás!

S pozdravem,

kapela Jakodoma a kapitán jaromírŠtítky:

Commentaires


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte
bottom of page