top of page

6.6. bude #43 Večer Jakodoma | tip na výlet a kdo mne ještě zaujal v soutěži Houpací kůň

Pojďte společně posedět s kytarou a povídáním, opět tuto neděli ve 20 hod. Uslyšíte autorskou tvorbu písničkáře a moderátora Dušana Bitaly ( DUŠAN je tu JAKODOMA). Dále budeme poslouchat písničky účastníků třeboňské soutěže Houpací kůň. Novou rubrikou budou také videotipy na výlet a dovolenou. Dušan od roku 2015 natáčí videoblogy (vlogy) s cílem inspirovat Vás a vytáhnout Vás do přírody, na hrady, na vodu, koloběžku... Různé výlety z ČR, SR, SRN i Polska. Jako vždy se podíváme i do minulosti, co významného se událo v tento den. V dílech 27-37 se Dušan věnoval hostům se kterými vedl rozhovory na festivalu Okolo Třeboně. V dílech 38-41 se Dušan věnoval finalistům soutěže Houpací kůň na festivalu Okolo Třeboně.


►Vstupenky? Netřeba. Přesto za případnou podporu diiiiky. 1606303027/3030 na tomto účtu jsou příspěvky, které využívám na náklady spojené s projektem Petrova cihelna.

 

► Tyto živé pořady postupně převádíme do zkrácené podoby podcastů, které naleznete na na Spotify nebo Google Podcast


 

Když u nás začala karanténa kvůli covid-19, tak si Dušan Bitala řekl co bude dělat, když nemůže hrát jako písničkář. Nemůže hrát dětské divadlo. Koncerty kapely Jakodoma nemohou být. Talk show Jakodoma nemůže být. Prostě nic. A tak přišel na nápad setkávat se s vámi každou neděli pravidelně ve 20.00, kdy je takový čas shrnout co se povedlo či nepovedlo za týden. Něco zazpívat, společně spolu pobýt a k tomu si třeba pozvat hosty.


 

DUŠAN je tu JAKODOMA je český písničkář, kytarista, vodák, kreativní a zvídavý člověk, kterým zažijete hlavně pohodu. Dušana ponejvíce na pódiu potkáte s kapelou JAKODOMA, ale protože rád propojuje lidi, často pořádá nebo je součástí nějakého jamu. Od roku 2018 pořádá a moderuje vlastní talkshow DUŠAN je tu JAKODOMA se známými hosty na podporu neziskovky Stéblo. Dušan je také vloger, se kterým se podíváte se s ním na různá místa v Čechách a na Slovensku. V jeho videích se dozvíte něco z Dušanova pestrého života. Bydlel na několika místech České Republiky a jako malý vyrůstal i Slovensku ke kterému má silný citový vztah. Pracoval jako závozník na TIRáku, jako horník 600 metrů pod zemí, jako interierový designer, animátor se svým dětským pořadem a mnoho let jako account manager Seznam.cz. Dnes se zabývá video marketingem a v roce 2016 začal vyrábět vlastní vlogy. DUŠAN je mistr improvizace jak s kytarou tak s kamerou, miluje příběhy lidí, do kterých se dokáže vcítit a proto je mu mnoho lidí ochotno svůj životní příběh svěřit.


*************************************************************

Odkaz na web: http://www.dusanjetujakodoma.cz Facebook: http://www.facebook.com/dusanjetujakoma Instagram: https://www.instagram.com/dusanjetujakodoma Odkaz na kanál s videi: https://www.youtube.com/dusanjetujakodomacz


linka na video:
Comments


Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Sdílejte
bottom of page