Povídání s Ondrou Slaninou (Kluci v akci) s jídlem, o jídle a s návodem jak vytáhnout kost z krku. A


Ahoj. Máte hlad? Jestli ano, tak si rychle něco najděte do zobáčku. Videa z projektu Pomáháme večeří v Café AdAstra jsou vždy plná chutí a budou se Vám sbíhat sliny.

Každý měsíc do podzimu 2017 bude v Café AdAstra vařit jeden nebo jedna food blogerka a zakoupením večeře podpoříte Café AdAstra, která je pracovištěm lidí s handicapem.

Tentokrát si vaření vzal na starosti profesionál Ondřej Slanina se svým teamem a přivezli si jidlo už hotové ze své restaurace.

Pokaždé mám možnost kuchaře vyzpovídat a dozvědět se tak zajímavé věci.

Tentokrát mi Ondra prozradil, že poprvé v životě a právě právě dnes se mu do krku na obědě zapíchla rybí kost. Nejel ale na pohotovost, ale prostě ji v kuchyni vzal dlouhou pinzetu a kost si vyndal.

Ondřej Slanina je profesionální kuchař, který je členem Pražského kulinářského týmu, s nímž mimo jiné získal například bronzovou medaili na kuchařské olympiádě v Erfurthu. Je známý hlavně jako kuchař v pořadu Kluci v akci. 2007 Vítezství na Gastro Vavřinec 2007, teplá kuchyňe - zlatá medaile 2007 Stříbrná medaile, studená kuchyně Warth 2007 2005 Gastro Vavřinec, studená kuchyně - druhé místo 2004 Bronz na kuchařské olympiádě IKA Erfurth 2004 2003 Stříbrná medaile Stuttgart 2003 2003 Absolutní vítěz studená kuchyně Gastro Vavřinec 2003 Druhé místo teplá kuchyně Gastro Vavřinec - zlatá medaile 2003 Gastro Hradec - zlaté medaile, druhé místo v kategorii senior 1999-2004 studoval na škola hotelnictví a gastronomie hotelu International

Café AdAstra je originální a příjemné místo inspirované Francií s nabídkou kávy Bazzara, skvělého vína z Francie i Čech, piva Chotěboř a lehkých jídel. Café AdAstraje zároveň i pracovištěm pro lidi s handicapem

#AdAstra #pomáhámevečeří #OndraSlanina #OndřejSlanina #zdravéjídlo #Klucivakci

Mohlo by Vás zaujmout
Na tohle koukněte také
Hledání podle klíčových slov
Sdílejte
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic
Přidejte se k nám na sociální sítě a budete vědět víc
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon
RSS Feed

A zde speciální nabídka pro pozitivní lidi

Máš rád legraci? Umíš se zasmát i když se Ti stane trapas?

ANO? Pak jsi náš člověk. PŘIDEJ SE K NÁM NA FACEBOOK Je nás tu kolem 30.000 a bereme i Tebe. 

 skupina se jmenuje "Když se mi stane trapas, umím se zasmát klidně i sám sobě .... :-)"

Domovské místo kapely JAKODOMA - Praha 6

© VYROBILO STUDIO ADAX  2014

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now